Article image

Mladší dorost podlehl Kladnu 1:2

Jablonecký mladší dorost podlehl celku SK Kladno 1:2 (1:1), když více než hodinu hrál v oslabení, během, kterého dokázal vyrovnat náskok soupeře. Bohužel remízu už v samotném závěru nedokázal udržet a zápas nakonec prohrál.

V první minutě zahrávali kladenští rohový kop a z něho Novobilský skóroval. V 19. minutě zatáhl Klucký před vápnem za záchranou brzdu a šel ven. V 24. minutě využil Qualizza chyby gólmana hostů a do prázdné branky skóre zápasu srovnal. Nadějná byla dálková střela Holého v 35. minutě. která však jen těsně minula pravou tyč. Podobná střela Samodeyka v 56. minutě branku přeletěla. V 58. minutě kladenský Kopta nevyužil svou šanci a branku také minul. V 75. minutě prudce vypálil Eška a Špís musel míč vyrazit na roh. V 87. minutě pronikl mezi jabloneckými zadáky Klein a sám se před Špisem nemýlil. V 89. minutě ve snaze skóre srovnat Mejsnar pálil po zemi, ale brankáře nepřekonal. Vzápětí na druhé straně se vyznamenal brankář Špís, který zneškodnil nebezpečný únik soupeře.

FA Jablonec U17 - SK Kladno 1:2 (1:1)

Sestava FA Jablonec: Špís - Špringl, Klucký, Svatý K. (77.Hataš), Duštíra - Vopat, Novotný - Holý (77.Conway), Samodeyko (85.Jodas), Svoboda (65.Kostka) - Qualizza (85.Mejsnar)

Branka FA Jablonec: 24.Qualiozza


Author Redakce
Sdílet článek