Article image

Žáci U15 přivezli bod ze hřiště vedoucí Slavie Praha

Bod za remízu 3:3 vyválčili o čarodějnickém víkendu hráči U15 na půdě vedoucího týmu soutěže Slavie Praha. Trenér Kozderka hráče, chválil za houževnatý výkon.

Už ve 4. minutě utkání se domácí dostali do vedení po autovém vhazování a našem nedůrazu v pokutovém území. Rychle obdrženou brankou jsme se nenechali zaskočit a pokračovali v plnění našeho plánu. V 16. minutě rozehrál rohový kop Honza Mader a Jakub Špaček pohotově uklidil míč do domácí sítě. Ve 42. minutě hlavičkoval ve středu pole Franta Šimon, odražený míč posunul dopředu Honza Burián a Lukáš Velechovský zakončil svůj sólový únik od poloviny hřiště střelou pod břevno. Domácí dokázali rychle odpovědět a ve 44. minutě bylo opět srovnáno. Po rychlé akci středem hřiště mířila střela domácího útočníka do tyče, odrazila se do druhé tyče, kde jako první zareagoval druhý útočník domácích a dorazil míč do branky. V 50. minutě jsme šli opět do vedení. Naše aktivita na polovině domácích se vyplatila, Honzové Burián a Mader získali míč, Břéťa Hušek vybídnul Honzu Buriána do křídla, ten prošel do pokutového území a přihrál na zadní tyč Denisovi Křemenovi, který uklidil míč do sítě. V 73. minutě se povedlo domácím podruhé srovnat skóre, když proměnili pokutový kop.

Kluci se utkání na půdě prvního celku tabulky vůbec nezalekli. Každý hráč podal odvážný a houževnatý výkon a celý tým byl odměněn dobrým pocitem ze hry po odmakaném utkání a zaslouženým bodem ze hřiště SK Slavia Praha.

SK Slavia Praha U15 - FA Jablonec U15 3:3 (1:1)

Branky: 4. Horváth, 43. Drašnar, 73. Magada (pen.) - 16. Špaček, 42. Velechovský, 50. Křemen

Hráči: Žižka, Domácí, Špaček, Kurpiewski, Lorenc, Šimon, Mader, Velechovský, Křemen, Hušek, Burián, Michel, Sirůček, Beránek, Čudlín


Author Jan Bendl, Jan Kozderka
Sdílet článek