Article image

Mladší dorost prohrál 6:1

V neděli podlehl mladší dorost Jablonce vysoko 1:6 (0:3) celku Viktorie Plzeň B. Na rychlého a silovějšího soupeře jablonečtí ztráceli, chybovali a umožnili mu skórovat.

Domácí šli do vedení v 11. minutě brankou Speierla, který pálil po zemi z odraženého míče. V 17. minutě se prosadil Abrhám střelou po zemi z hranice vápna k pravé tyči - 0:2. Třetí branka padla do sítě hostů v 21. minutě z úniku Klodského. Jablonce poprvé vystřelil na domácí branku až ve 42. minutě a z levého úhlu střílel Svoboda, ale gólman byl na místě. V 48. minutě Novotného střela z dálky branku přeletěla. V 52. minutě na pravé straně vypálil prudce pod břevno Sýkora – 0:4. V 55. minutě fauloval ve vápně Špringl a následnou penaltu proměnil Büchner. V 59. minutě fauloval pro změnu Duštíra – pokutový kop – Ruta – 0:6. V 70. minutě Novotného střela skončila za břevnem. V 77. minutě Kostkova se střela s tečí brankáře odrazila od břevna. V poslední minutě se přece jen hosté prosadili a autorem čestného gólu byl Kostka.

Viktoria Plzeň B – FA Jablonec U17 6:1 (3:0)

Sestava FA Jablonec: Dvořák – Kostka, Klucký, Špringl, Hataš (23.Qualizza) – Novotný – Conway(58.Jodas), Svoboda – Holý, Samodeyko – Duštíra

Branka FA Jablonec: 90.Kostka


Author Redakce
Sdílet článek