Article image

Mladší dorost si připsal další tři body do tabulky

Mladší dorost Jablonce porazil ve středu FK Meteor Praha 3:1 (1:0) a připsal si tak další tři body do tabulky soutěže.

Skóre zápasu otevřel v 11. minutě Svoboda, kterému nahrál míč z levé strany Palán. I v další fázi prvního poločasu měli jablonečtí celkem navrch, ale góly nepřicházely. Šance přišly až ve 41. resp. 43. minutě, kdy Sirůček mířil těsně vedle a Palánovu ránu gólman vyrazil na roh. Ale ani hosté nebyli bez šance. Jednu z nich zastavilo až břevno.

Po obrátce Jablonec v 50. minutě zvýšil vedení gólem Palána, který využil chyby soupeře a do prázdné branky zavěsil. A právě Palán byl velmi aktivní do koncovky. V 54. minutě vypálil sám a brankář hostí ránu zneškodnil. Vzápětí Palán unikl levou stranou a centrem našel před brankou Širůčka, který však minul. Hosté se snažili také skórovat a podařilo se jim to kontaktním gólem Muchy v 64. minutě. Jejich další šanci vyrovnat zmařil v 70. minutě Dvořák, který nebezpečnou a prudkou ránu soupeře vyrazil. Jablonec soupeřovu aktivitu zmrazil třetí gólem v 76. minutě z kopačky Palána, kterému míč skvěle naservíroval Sirůček.

FA Jablonec U17 – FK Meteor Praha VIII 3:1 (1:0)

Sestava FA Jablonec: Dvořák – Špringl, Klucký, Novotný, Duštíra – Kostka (79.Hataš), Svoboda – Holý (69.Svatý M.), Samodeyko, Palán – Sirůček

Branky FA Jablonec: 50. a 76.Palán, 11.Svoboda


Author Redakce
Sdílet článek