Mladší dorost vybojoval v druhém poločase vítězství proti Vyšehradu

Mladší dorost Jablonce vybojoval vítězství proti FK Slavoj Vyšehrad, když vítězný gól dal až v 76. minutě utkání.

Jablonec začal aktivně a v 7. minutě Vopat pálil z odraženého míče nad branku. V 10. minutě využil Svoboda přihrávku Kostky a po zemi poslal míč k pravé tyči domácí branky - 0:1. Ve 13. minutě musel pro zdravotní potíže odstoupit Kostka a nahradil ho Conway. V 17. minutě Dvořák jen vyrazil střelu soupeře a na dorážku Kheila už nestačil - 1:1. Vzápětí opět pro zdravotní potíže odstoupil Koňák a místo něho šel do hry Samodeyko. V 35. minutě Vopatova střela branku netrefila stejně jako střela Conwaye ve 44. minutě. V 52. minutě měl po rohu Svobody zprava gól na hlavě Klucký, ale minul pravou tyč. V 66. minutě dalekonosná střela Novotného do branky rovněž nemířila. V této fázi zápasu se domácí dostali do několika brejků, které ale ztroskotaly na zadácích Jablonce. V 69. minutě neuspěl z malého vápna ani Holý. To se podařilo v 76. minutě Samodeykovi, který pronikl mezi zadáky domácích a po zemi poslal míč do sítě - 1:2. V 81. minutě musel pro zranění ze zápasu odstoupit kapitán Vopat a do pole šel náhradní gólman Špís. Potvrdit výhru mohl v 88. minutě Klucký, který ač sám před gólmanem pálil prudce jen do něho a dorážku pak Novotný poslal mimo branku. V nastaveném čase před rozehráním rohového kopu domácích zprava došlo před jabloneckou brankou k rozmíšce mezi hráči, kterou rozhodčí ocenil žlutými kartami pro obě strany. Bohužel k té Novotného z prvního poločasu přišla druhá a tím i červená.

FA Jablonec U17 - FK Slavoj Vyšehrad 1:2 (1:1)

Sestava FA Jablonec U17: Dvořák - Špringl, Klucký, Svatý K., Hataš - Vopat (81.Špís), Novotný - Kostka (13.Conway), Svoboda, Duštíra (46.Holý) - Koňák (18.Samodeyko)

Branky FA Jablonec U17: 10.Svoboda, 76.Samodeyko