Mladší dorost na vlně neúspěchu

Jablonecký mladší dorost prohrál ve 21. kole České ligy s celkem Slavia Praha B vysoko 0:6 (0:2).

První hrozba ze strany Slavie přišla v 6. minutě a gólu v jablonecké síti zabránilo břevno. V 7. minutě Špís dokázal vyrazit střelu Filippova, ale na dorážku Kolařika už nestačil. Ve 13. minutě jablonecká branková konstrukce opět zabránila gólu. První střela jabloneckých přišla ve 34. minutě z kopačky Koňáka, která ale branku přeletěla. Na 2:0 zvýšili domácí ve 42. minutě střelou Šmigy po zemi zprava k zadní tyči. V 52. minutě se Jablonci povedl rychlý brejk, ale ten skončil u domácího gólmana. V 59. minutě ve vápně fauloval Špringl a z penalty se Čížek nemýlil. V 61. minutě ve vápně nekrytý Beran zvýšil na 4:0. V 67. minutě Kluckého hlavička domácí branku těsně přeletěla. V 84. minutě rána po zemi Kolaříka z trestného kopu podél zdi skončila u levé tyče v síti. V poslední minutě si nešťastně srazil Novotný míč do vlastní sítě.

SK Slavia Praha B - FA Jablonec U17 6:0 (2:0)

Sestava FA Jablonec: Špís - Duštíra, Klucký, Novotný, Špringl - Vopat, Conway (50.Holý) - Kostka (64.Ondráček), Koňák, Svoboda - Rejnart (29.Samodeyko)