Viceprezident klubu Jaroslav Doležal hovořil na konferenci La Ligy

Viceprezident klubu Jaroslav Doležal se zúčastnil konference pořádané La Ligou a společností Sport and Citizen v Bruselu

Minulý týden se v Bruselu uskutečnila konference pořádaná za společné spolupráce španělské La Ligy a organizace Sport and Citizen. Jako jeden z mluvčích se na konferenci pod názvem "Obrana Evropského fotbalového ekosystému a tradice" představil i viceprezident klubu Jaroslav Doležal. Za účasti novinářů a zástupců evropských klubů se akce zaměřovala především na evropský fotbalový ekosystém a současný sportovní model, který je v Evropě nezbytný k tomu, aby čelil hrozbě vytvoření tzv. Superligy.

Kromě Jaroslava Doležala se na konferenci představili např. Tomasz Frankowski (člen Evropského parlamentu), Stuart Dykes (výkonný ředitel European & Institutional Affairs of Football Supporters Europe) nebo Alex Muzio (Prezident Royale Union Saint-Gilloise).

Author Tisková zpráva