FK Jablonec odlétá na herní soustředění do Španělska

Fotbalisté Jablonce odlétají v úterý na herní soustředění opět na známé místo poblíž Marbelly ve Španělsku. Tým trenéra Davida Horejše čekají tři přípravné zápasy.

V resortu La Cala stráví Jablonec již několikátou zimní herní přípravu v řadě a budou se hrát tři přípravné zápasy. V pátek 13. ledna proti FC Sion (1. liga Švýcarsko), v pondělí 16. ledna proti Diósgyőri VTK (2. liga Maďarsko) a na závěr přípravy ve čtvrtek 19. ledna proti Puskás Akadémia FC (1. liga Maďarsko).

Kádr na herní soustředění letí v téměř kompletním složení. Chybí jen Adam Ritter, který musí dohánět kondiční manko po zdravotních problémech, takže absolvuje kondiční přípravu s B týmem. Naopak se do týmu pro herní kemp zapojí Tomáš Kubín, střední záložník z naší Fotbalové akademie Jablonec.

Tým se vydá na cestu dnes odpoledne na Letiště Václava Havla do Prahy, let je naplánovaný po 17. hodině a ve Španělsku se bude FK Jablonec připravovat do 20. ledna.

Author Redakce