Na závěr druhého bloku přípravy bude zápas v Polsku

Svěřenci trenéra Davida Horejše mají nyní v běhu druhý tréninkový blok v domácím prostředí v zasněženém Jablonci nad Nisou. Na závěr tréninkového bloku před vánočními svátky nás čeká další zápas v Polsku.

Na závěr úvodního prosincového bloku jsme sehráli přípravné utkání proti KS Karkonosze Jelenia Góra, které Jablonec vyhrál 1:0 po trefě Michala Černáka. Tento týden pokračuje v Jablonci nad Nisou dalšími tréninky v Břízkách a ve čtvrtek se podruhé v krátké době představíme na Městském stadionu Jelenia Góra, kde bude naším soupeřem prvoligový polský klub Miedz Legnica.

Náš čtvrteční soupeř z polské Ekstraklasy je momentálně na posledním 18. místě s 12 body za 3 výhry, 3 remízy a 10 porážek. Na mimosestupové pozici ztrácí Legnica 5 bodů. Závěr podzimní části vyšel Legnici na jedničku a v posledních dvou zápasech získali šest bodů. Polská liga podobně jako česká FORTUNA:LIGA startuje na konci ledna.

Utkání se bude hrát na Městském stadionu Jelenia Góra ve čtvrtek 15. prosince od 12:00.

Author Redakce