U12 porazila Drážďany!

O uplynulém víkendu se naše U12 zúčastnila miniturnaje v Ústí nad Labem, kde poměřila síly s týmy FK Teplice, SG Dynamo Drážďany a s domácím FK Ústí nad Labem.

Výkon kluků hodnotí trenér Jan Maryško

,,V úvodním utkání jsme nestačili na Teplice, v dalším zápasech jsme pak porazili Drážďany i domácí Ústí nad Labem. Nutno říct, že prohra s Teplicemi byla zasloužená. Soupeř nás fotbalově nepřehrál, ovšem předčil nás v pohybu, v bojovnosti a v herní aktivitě. Bez těchto aspektů nemůžeme být výsledkově úspěšní. V utkání proti Drážďanům jsme již byli herně přesvědčivější a lepší. Soupeři jsme se nejen vyrovnali v herních dovednostech, ale byli jsme i mnohem aktivnější. Zamrzí tak obdržené branky, které vyplynuly z naší nesoustředěnosti. V posledním utkání jsme pak herně i výsledkově přehráli domácí fotbalisty. V tomto zápase jsme měli obrovskou převahu v držení míče, díky tomu si vytvořili i velké množství šancí a je jen škoda, že jsme nebyli produktivnější. Výsledek mohl být klidně v náš prospěch i dvouciferný."

FA Jablonec U12 - FK Teplice 1:4 (0:2, 1:2)
branka: Zámečník
FA Jablonec U12 - SG Dynamo Drážďany 4:2 (2:1, 2:1)
branky: Špidlen, Říha, Ihnatišín, Vobořil