U17 si připisuje po vyhraném zápase 3 body

Mladší dorost Jablonce U17 porazil po dobrém výkonu B tým Dynama Českých Budějovic 4:1 po poločase 3:1.

Jablonec se poprvé prosadil v 11. minutě pěknou brankou Koňáka. V 21. minutě přidal druhou branku Klucký. Hosté snížili v 36. minutě gólem Vlčka, který se prosadil střelou zblízka. Ve 43. minutě měl na kopačce třetí branku Palán, ale z malého vápna trefil jen gólmana. Ve 45. minutě se podruhé prosadil Koňák, který ke gólové střele využil odraženého míč po rohovém kopu. V 50. minutě se ukázal gólman domácích Dvořák, když vyrazil prudkou střelu Markovce mířící pod břevno. V 52. minutě odražený míč z rohového kopu Duštíra namířil do branky, ale soupeř ho z brankové čáry odrazil do bezpečí. V 74. minutě přidal čtvrtou branku Holý, který využil přesné přihrávky Koňáka.

Svatava FA Jablonce: Dvořák - Špringl, Klucký, Svatý M., Matoušek - Svatý K., Novotný - Svoboda (70.Holý), Duštíra (83.Samodeyko), Palán (64.Conway) - Koňák

Branky FA Jablonce: 11. a 45.Koňák, 21.Klucký, 74.Holý