Mladší dorost podlehl Slovanu Liberec 2:3

Jablonecký mladší dorost podlehl v derby Slovanu Liberec 2:3 (1:1), když po vedoucím gólu jabloneckých domácí rychle srovnali. V dalším průběhu Liberec šel do vedení, ale Jablonec dokázal srovnat. Tři minuty před koncem však domácí strhli vítězství na svou stranu.

Jablonecký Marek Svatý po průniku do vápna v 11. minutě poslal míč k levé tyči, ale brankář míč chytil. V 16. minutě Novotný využil situace, kdy domácí gólman byl daleko před svou brankou, a dlouhým obloukem z vlastní poloviny poslal míč do liberecké branky. Za minutu ale liberečtí srovnali. Po rohovém kopu zprava se na přední tyči hlavou prosadil Procházka. V 27. minutě Novotného ránu z hranice vápna brankář zneškodnil. Hned po obrátce Palánovu přihrávku Sirůček napálil jen do boční sítě. V 50. minutě po špatné malé domů měli jablonečtí z malého vápna nepřímý kop. Po jeho rozehrávce Karel Svatý napálil břevno. V 62. minutě na 2:1 pro liberecké upravil Salich. V 64. resp. v 70. minutě se vyznamenal jablonecký brankář Dvořák, kdy zneškodnil dvě nebezpečné střely domácích. V 85. minutě bylo srovnáno, když ze skrumáže před libereckou brankou se míč odrazil od Dubského do vlastní sítě. Bohužel v 87. minutě dali liberečtí třetí branku, když po centru zprava nekrytý Ondo z voleje poslal míč do branky. Ve zbývajícím čase šance Palána, Sirůčka a ani Duštíry alespoň k vyrovnání nevedly.

Sestava FA Jablonce: Dvořák - Klucký, Svatý M., Svatý K., Matoušek - Conway