U17 vybojovala 3 body na Kladně

Mladší dorost si domů z Kladna odvezl 3 body a to zcela zaslouženě po výhře 3:0.

Jablonec vyhrál zcela zaslouženě a skóre zápasu mohlo být i výraznější. Do vedení šli hosté brankou Sirůčka v 16. minutě. V 25. minutě před brankou domácích Špringl vybojoval míč, ale slabou střelu namířil těsně mimo branku. V 41. minutě trestný kop Svobody se odrazil od pravé tyče domácí branky a dorážku Sirůček neproměnil. V poslední minutě první půle zahrával Svoboda rohový kop z levé strany a na zadní tyči Karel Svatý hlavou přidal druhou branku. V 62. minutě byl ve vápně sražen Sirůček a následnou penaltu proměnil Marek Svatý. Další branky jablonečtí už nepřidali, i když možnosti měli jak Koňák, tak i Karel Svatý.

SK Kladno – FA Jablonec U17 0:3 (0:2)

Branky FA Jablonec: 16.Sirůček, 45. Svatý K., 62.Svatý M. z pen.

Sestava FA Jablonec: Špís – Klucký, Svatý M., Svatý K., Matoušek – Vopat, Novotný (88.Samodeyko) – Špringl (67.Conway), Koňák (82.Duštíra), Svoboda (67.Palán) – Sirůček (88.Heletey)