Dorost U17 porazil rezervu Plzně 4:1!

Dorostenci kategorie U17 porazili na domácím hřišti B tým Viktorie Plzeň 4:1.

V 16. minutě využil chybnou rozehrávku soupeře Novotný a pěknou střelou poslal Jablonec do vedení. V 26. minutě po faulu na Sirůčka zahrával Svoboda trestný kop a míč poslal podél zdi přesně k levé tyči branky hostí - 2:0. Plzeň měla jednu vážnou šanci ve 40. minutě, kdy pálila do břevna. Snížit hostům se podařilo prakticky hned po obrátce ve 47. minutě, a to z trestného kopu, když střelcem byl Kardoš. V 60. minutě by ve vápně sražen Vopat a následnou penaltu proměnil Marek Svatý. V 68. minutě se Sirůčkova rána odrazila od pravé tyče branky Plzně. V poslední minutě se ještě prosadil Špringl a čtvrtou brankou uzavřel skóre zápasu.

FA Jablonec - FC Viktoria Plzeň B 4:1 (2:0)

Branky FA Jablonec: 16. Novotný, 26. Svoboda, 60. Svatý M. z pen., 90. Špringl.

Sestava Jablonce: Špis - Klucký, Svatý M., Svatý K., Matoušek - Holý (59. Špringl), Conway (46. Koňák), Novotný (89. Samodeyko), Svoboda (66. Duštíra) - Vopat, Sirůček (89. Heletey).