Vstupenky na Spartu jsou k dispozici

FK Jablonec AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA, 22. kolo st 9. 3. 2022, 18:30

Na středeční odložené utkání proti Spartě na jablonecké Střelnici jsou vstupenky k dispozici! V prodeji budou také v den zápasu POUZE NA HLAVNÍ POKLADNĚ.

Znovu připomínáme, že vstupenky zakoupené na původní termín zápasu (20. 2. 2022) zůstávají v platnosti také na středeční dohrávku. Vstupenky budou k dispozici také v den zápasu POUZE NA HLAVNÍ POKLADNĚ u hlavního vstupu na Stadion Střelnice. Hlavní pokladny budou otevřeny od 17:00! Na hlavní pokladně budou v prodeji vstupenky také na tribunu B. Ostatní pokladny nebudou z organizačních důvodů otevřeny!

Nezapomeňte, že již neplatí žádná omezení kapacity (každý permanentkář jde normálně na své místo na tribuně A a B) a není ani povinnost prokazovat bezinfekčnost u vstupu na stadion Střelnice.

Author Martin Bergman