Pokyny pro pozvané permanentkáře

FK Jablonec MFK Karviná
FORTUNA:LIGA, 29. kolo st 10. 6. 2020, 18:00

Po dalším částečném uvolnění opatření Ministerstva zdravotnictví ČR se mohou utkání s Karvinou zúčastnit další fanoušci! Celkový počet osob na stadionu Střelnice je 500, tedy včetně obou týmů, technického zabezpečení utkání a dalších osob, které jsou nutné pro pořádání ligových zápasů.

K těmto lidem se ve středu přidají také pozvaní permanentkáři, kteří za poslední dvě sezóny nevynechali žádný nebo jeden domácí zápas. Podmínkou účasti na zápase bylo potvrzení osobní pozvánky, kterou klub distribuoval e-mailem či telefonicky. Pokud nebyla pozvánka potvrzena, nebudou pozvaní permanentkáři na seznamu a jejich identifikační čísla z permanentek nebudou nahrány v systému turniketů! Nebudou tedy na utkání vpuštěni.

Pokyny pro účastníky utkání FK Jablonec - MFK Karviná

• Vezměte s sebou platnou permanentku.
  • Areál stadionu se otevírá 1,5 hodiny před začátkem utkání.
  • Do areálu stadionu vstupte přes hlavní turnikety – načtěte permanentku. V turniketech budou nahrány pouze permanentky pozvaných, kteří potvrdili svou účast!!!
  • Otevřena je pouze tribuna A východ – pro pozvané permanentkáře je vyhrazen sektor C.
  • Pokud máte permanentku do tohoto sektoru, využijte k sezení vlastní místo, majitelé permanentek z jiných tribun či sektorů mohou využít jakékoli jiné volné místo v tomto sektoru. Pro sezení využijte výhradně místa v sektoru C – nepřecházejte mezi sektory!!!
  • Zvolte si místa v dostatečném odstupu od ostatních návštěvníků.
  • Pobyt na tribuně je povolen pouze s ochranou dýchacích cest, použijte roušku, respirátor či šátek.
  • Před vstupem na tribunu použijte dezinfekční prostředky na ruce, které jsou zde k dispozici.
  • Neshlukujte se ve skupinách, dodržujte rozestupy 2m od ostatních návštěvníků.
  • Vyvarujte se fyzického kontaktu s ostatními návštěvníky
  • Náš fanshop pro vás bude otevřen po celou dobu utkání.
  • Dodržujte všechna platná hygienická nařízení.

Author Martin Bergman