Article image

Mladší žáci U13 si zpestřili zimní přípravu Teambuildingem

Realizační tým U13 připravil pro své svěřence koncem ledna týmovou akci !!

Tým U13 se sešel v neděli 27.1.2019 v Desné na penzionu pana Hanzlíčka a paní Hanzlíčkové (které velmi děkujeme za vstřícnost a vyhovění všem našim požadavkům) a po ubytování nás všechny čekala první společná akce. Trenéři vymysleli "bobovačku" na nedalekém kopci a nutno podotknout, že se bobovalo a závodilo do pozdějšího podvečera, jelikož ani mrholení a tma nezastavili naše borce v soupeření o co nejvíce bodů do týmové soutěže. Nikdo nebyl zraněn pouze menší terénní nerovnost a srážku odnesl jeden bob. Po večeři nás čekala přednáška a diskuze o běžeckém lyžování. Jako trenéři jsme byli velmi překvapeni, jaké znalosti kluci měli. Délka lyží, výška hůlek, "máza", vše téměř do detailu jsme jako tým dali dohromady. Tentýž večer proběhlo soutěžení ve společenských hrách.

Na druhý den trenér připravil velmi náročnou trať na běžkách, která čítala téměř 12 km a to z Kořenova směrem na Štěpánku, kde jsme si dali občerstvení a pokračovali zpět na autobus do Kořenova, který nás odvezl zpět do Desné.

Třetí den naši borci dopoledne zavítali opět do bílé stopy na pár kilometrů, ale na odpoledne už bylo domluvené přátelské utkání s místní U15 a tak jsme byli velmi zvědaví, jak si naši kluci po tak náročném programu poradí s fyzicky vyspělým týmem na velké hřiště. Utkání se hrálo 2x 40 min.

Desná U15 2:9 FK Jablonec U13 (pol. 1:5)

Branky: Duštíra 3x, Palán, Duschka, Sirůček, Heletey, Svatý K., Vopat

Hodnocení trenérů: "Kluci měli po bílé stopě ohromou chuť do fotbalu. Týmový výkon byl podpořen dobrými individuálními výkony zejména dvojce Vopat-Duštíra. Všichni kluci si zkusili velké hřiště, dařilo se nám kombinovat a i přes náročný program jsme ve druhém poločase zvládali fyzicky."

Velké poděkování za vydařenou akci patří rodičům za pomoc s dopravou a kondiční trenérce Kateřině Hošicové, která se ujala společně s trenérem tréninků v bílé stopě. Celý realizační tým tímto velmi děkuje za povedenou akci jak Vám tak klukům.


Author Redakce
Sdílet článek