Děti přivedly hráče na trávník

FK Jablonec FC Zbrojovka Brno
ePojisteni.cz liga, 10. kolo so 15. 10. 2016, 17:00

Poslední domácí zápas s Brnem výsledkově vůbec nevyšel, ale alespoň pár diváků si odneslo domů krásný zážitek. Děti, které vyhrály v soutěži, totiž měly možnost dělat doprovod jabloneckým fotbalistům na hrací plochu před startem zápasu.

V rámci ligového projektu Víkend otců dostalo nejprve jedenáct dětí z rukou Víta Beneše zajímavé dárky. Členové Dětského fanklubu a další děti majitelů permanentek se potom přesunuli spolu s maskotem Jizerkou do tunelu ke kabinám, odkud doprovodili hráče na hrací plochu. Všichni si užili krásné sobotní odpoledne, byť nakonec s nešťastným koncem po prohraném zápase s Brnem.

Máte děti do 15 let se zájmem o fotbal? Přihlašte je do Dětského fanklubu FK Jablonec a získejte spoustu výhod!

Author Štěpán Hanuš