Dvougólový Greguš: Byli jsme efektivní

FK Jablonec FC Hradec Králové
Synot liga, 23. kolo pá 10. 4. 2015, 18:00

Zimní posila Jablonce záložník Ján Greguš se poprvé prosadil gólově v jabloneckém dresu. Právě on nasměroval zelenobílý tým za nelehkým vítězstvím nad Hradcem králové hned dvěma góly.

O výkonu Hradce Králové

Hradec král kombinačně, snažili si stále hrát fotbal, ikdyž prohrávali.

O rozhodujících momentech zápasu

Důležitý byl druhý gól. Šance, které jsme si vytvořili, jsme efektivně využili, to asi rozhodlo.

O své první brance

Kopic to dobře dával před obranu, jenže já to nejdřív trochu podběhl. Naštěstí se to ke mně znova odrazilo, stačil jsem se zorientovat a kopnout to ještě do brány.

O ceně do klubové kasy za své dva premiérové góly

Nevím ještě konkrétní částku, uvidíme, co mi bude hlásit pokladník. Je ale jedno co to bude stát, já sem především rád, že jsme vyhráli a mohl jsem svými góly pomoci týmu.

O nachlazení týmu

Nebylo to ideální. Více nás nastoupilo s rýmou a podobnými problémy. Nějak jsme to ukopali, byli jsme dost efektivní a to rozhodlo.

O svém zdravotním stavu

Ani já jsem se necítil úplně stoprocentně, ale bral jsem to profesionálně a týmu jsem chtěl pomoci nejvíc, jak jsem mohl. Jsem rád, že to tak vyšlo.