Stáhněte si zápasový bulletin 23. kola SYNOT ligy

FK Jablonec FC Hradec Králové
Synot liga, 23. kolo pá 10. 4. 2015, 18:00

Netradičně v pátek od 18 hodin se představíme na Střelnici ve 23. kole SYNOT ligy proti Hradci Králové. Stáhněte si zápasový bulletin Jablonecký gól ještě před utkáním. Na stadionu pak bude k dostání zdarma.

Na našeho pátečního soupeře si posvítil asistent trenéra Jiří Chytrý, k utkání přidal své postřehy také trenér Hradce Králové Bohuslav Pilný.

V profilovém rozhovoru se rozpovídal lotyšský reprezentant Valerijs Šabala, který v Jablonci momentálně hostuje, ale prozradil, že by v Jablonci rád zůstal.

Přineseme vám také přehledné infografiky k projektu Jablonec hasičům, kterým chceme poděkovat společně s fanoušky všem dobrovolným a profesionálním hasičům z Jablonecka.

Ohlédneme se za uplynulými zápasy A týmu doma s Příbramí a na půdě Českých Budějovic v podrobném statistickém rozboru.

Před úterní domácí odvetou čtvrtfinále Poháru FAČR proti Spartě Praha si připomeneme cestu našeho týmu pohárovou soutěží.

Chybět nebude také ohlédnutí za podzimním vítězstvím v Hradci Králové, soupisky obou družstev a našich mládežníků včetně týmů žen a dorostenek.

Jablonecký gól 23. kola si můžete stáhnout ZDE, k dostání bude také zdarma u vstupu na stadion.

Můžete si také prohlédnout obsah bulletinu prostřednictvím služby ISSUU.

Author Martin Bergman