Article image

Klub přispěl na Zelený život

Team logo Team logo
FK Jablonec FC Viktoria Plzeň
1:2
Synot liga, 16. kolo ne 30. 11. 2014, 17:15
Reportáž

Při nedělním utkání Jablonce s Plzní vyvrcholila sbírka Nadačního fondu Zelený život, který spojil opět všechny týmy SYNOT ligy. Tentokrát nadace podpořila Kryštofa B., který trpí spinální maskulární atrofií. Hráči Jablonce spolu s vedením klubu přispěly nadaci na tento projekt částkou 10.000,- Kč.

Šek s vybranou částkou předal zástupkyni Nadačního fondu Zelený život Michaele Veselé před utkáním s Plzní zraněný obránce Vít Beneš. „Jako hráči vnímáme fakt, že ne každému se poštěstí mít možnost užívat si života. A pokud existuje možnost, aby se Kryštof vyléčil, určitě mu na léčbu moc rádi přispějeme,“ řekl ze celou kabinu obránce Beneš a kromě šeku daroval Kryštůfkovi také dres podepsaný všemi hráči.

Kryštof B. navštívil se svou rodinou jablonecký zápas podzimu a sledoval tak nešťastnou porážku domácích „I za tu krátkou dobu jsme poznali, že jsou Kryštůfek i celá jeho rodina pozitivně naladěni, což je v jeho situaci hrozně důležité. Za celý klub mu přejeme hodně štěstí a co nejlepší průběh léčení,“ dodal obránce zelenobílých.


Author Štěpán Hanuš - tisková zpráva
Sdílet článek