U17 se opět výsledkově nezadařilo

Mladší dorost FA Jablonec zcela neuspěl proti Dukle Praha a podlehl jí vysoko 0:7 (0:4).

Hosté šli do vedení už v 6. minutě gólem Nového. Stejný hráč vsítil ve 23. minutě druhou branku, když využil špatnou rozehru jabloneckých zadáků. Ve 26. minutě mohl snížit Hušek, ale míč z trestného kopu namířil nad branku. Ve 29. minutě na 3:0 pro hosty zvýšil Ledvinka po centru do vápna z levé strany. V 38. minutě Antoš využil špatně vysunutého brankáře a poslal míč z dálky po zemi na opuštěnou branku, kterou míč bohužel těsně minul. V poslední minutě první půle dal Ledvinka svou druhou branku z odraženého míče pro rohu zprava. V 52. minutě brankář hostí Macháček zmařil únik domácího Huška. V 65. minutě zužitkoval Syneček rychlou akci hostů ke vstřelení páté branky do domácí sítě. V 70. minutě zahrávala Dukla trestný kop, míč se odrazil od břevna k Weissovi, který nezaváhal – 0:6. V 80. minutě vyšel Gubinov vítězně ze souboje s Čudlínem a zvýšil tak na konečných 7:0 pro svůj tým.

FA Jablonec U17 – FK Dukla Praha 0:7 (0:4)

Sestava FA Jablonec U17: Čudlín – Poledník, Mader (36.Špaček), Šimon, Domácí – Šimek, Michel, Cifra (36.Beránek), Hušek (54.Polonskis) – Velechovský, Antoš (64.Lorenc)