U18 nestačila na soupeře z Chrudimi

U18 nestačila na soupeře z Chrudimi. Utrpěla porážku 3:1.

Domácí byli první poločas lepší na míči a přehrávali nás a tak jsme byli donuceni hrát v nižším bloku. Dopředu jsme se těžko dostávali kombinací, ale přesto jsme dokázali v několika situacích vytáhnout presink a zahrozit po zisku.

V druhé půli jsme vyrovnali hru a dokázali být v útoku více nebezpeční a vytvořili si několik standartních šancí, jednu brejkovou proměnil po přihrávce Leshchuka Marchenko. V následující desetiminutovce jsme ještě byli nebezpeční. Domácí po prostřídání začali hrozit jednoduchými míči za naší obranu. Po ztrátě Marchenka se domácí dostali do naší otevřené obrany a vyrovnali. V závěru nás domácí zatlačili a po kostrbaté situaci na vápně nás překonali podruhé. V závěru ještě rozhodčí domácím daroval penaltu po ferovém souboji a ti pečetili na konečných 3:1. Škoda, že jsme v této slepené sestavě nedokázali urvat alespoň bod.

FK Chrudim U18 - FA Jablonec U18 3:1(0:0)

SestavaU18: Plíšek, Bobrovnyk (52. Leshchuk), Kuhn, Vrabec, Rejnart, Marchenko (76. Šťastný), Hanč, Hejduk, Ondráček, Jodas, Verecký