U19 utrpěla třetí prohru v řadě

Třetí výraznou prohru v řadě utrpěl starší dorost FA Jablonec, který tentokrát podlehl doma Dukle Praha 0:5 (0:2).

Prakticky z rozehry pronikl Filip Sirůček zprava do vápna, ale Kostka jeho přihrávku namířil mimo branku. Za čtyři minuty z dalšího průniku Sirůčka pálil po zemi Vopat, ale gólman hostí Mencl byl na místě. V osmé minutě na druhé straně stejně uspěl jablonecký brankář proti úniku Sedláčka. Ve 14. minutě pálil prudce Pokorný, naštěstí mimo. Ve 23. minutě šli hosté do vedení, když Skalník usměrnil hlavou míč od sítě po centru spoluhráče z levé strany. Po té Dukla postupně převzala iniciativu a přišly její šance. V 32. minutě Pokorný trefil levou tyč domácí branky. V 35. minutě po rohu zleva našel míč na zadní tyči Skalníka, který tak skóroval podruhé. Ve 43. minutě unikl Ungerman, jemuž Zábojník střelu nohou odrazil na roh. V 53. minutě využil Korbel centr zprava ke vstřelení třetí branky do domácí sítě. Na 4:0 pro Duklu zvýšil v 67. minutě Váňa. Skóre zápasu uzavřel v 81. minutě Maneval, který tak zakončil rychlou kombinační akci svého týmu.

FA Jablonec – FK Dukla Praha 0:5 (0:2)

Sestava U19: Zábojník – Špringl, Klucký (46.Sirůček L.), Svatý K., Matoušek – Sirůček F. (60.Velechovský), Novotný, Hudák, Kostka (81.Holý) – Vopat (73.Svoboda), Bakrlík (46.Senft)

ŽK: 14.Novotný, 40.Bakrlík, 48.Matoušek, 84.Sirůček L.