S postupem na PLANEO CUPU se může pochlubit i U9

S postupem na PLANEO CUPU se může pochlubit i U9 s trenéry Márou Rezlerem a Honzou Justem.

Druhé kolo kvalifikace kategorie U9 jsme zahájili na městském stadionu v České Lípě. V kvalifikaci jsme narazili na všechny týmy, které jsme již párkrát potkali a tudíž jsme všechny týmy znaly z předešlých konfrontací. Celkem nás čekalo 5 zápasů. Hned 4 z nich se nám povedlo vyhrát. Zápas s Teplicemi byl jako vždy velmi tvrdý, rychlý, ale férový na obě strany. Z tohoto zápasu jsme odešli poraženi 5:3, ale za predvedenou hru musíme před klukama smeknout. Celkově jsme skončili na druhém místě a zároveň postupovém právě za Teplicemi. Klukům děkujeme za predvedenou hru po celou dobu druhého kola kvalifikace a doufáme, že dokážeme na naše výkony navázat v závěrečné kvalifikaci.

Author Redakce