U10 se raduje z postupu na PLANEO CUPU

U10 s trenéry Tomášem Novákem a Filipem Skalickým se radují z postupu v PLANEO CUPU!

Nominace: Kysil, Štorek, Hejtmánek, Martinec, Fejtek, Zezulka, Zvonar, Linhart, Svoboda, Helcelet, Brynych, Velechovský, Malík

Planeo Cup jsme zahájili proti týmu Lokomotiva Česká Lípa. Soupeře jsme přehrávali celý zápas, ale na svůj první gól se naši hráči hodně nadřeli. Radost ze vstřeleného gólu proběhla zhruba až po 10 minutách hry u soupeřovi branky. Konečný výsledek byl 5:0. V dalším zápase byl naším soupeřem TJ Slovan Vesec, kde jsme pohodlně zvítězili 4:0. Poté nás čekalo derby proti Slovanu Liberec. Soupeř měl pár svých šancí, které skvěle likvidoval náš brankář, ale jinak hra byla v naší režii a hráče Slovanu jsme přehrávali naší týmovou hrou a odnesli si těsné vítězství 1:0. Následoval zápas proti Varnsdorfu, kde jsme obdrželi náš první gól turnaje. Na gól jsme dokázali rychle zareagovat a srovnat na 1:1. Bohužel jsme stejně tak rychle dostali druhý gól, ze kterého se nám již bohužel nepodařilo vrátit do zápasu a utržili jsme tak naši první a jedinou porážku na turnaji 1:4. Poslední zápas nás čekal proti Arsenalu Česká Lípa, kde jsme zvítězili 7:2. Po sečtení všech bodů a výsledků jsme měli společně se Slovanem Liberec a Varnsdorfem shodně 12 bodů. Podle mini tabulky prvních třech týmů na nás čekalo 3. místo a s tím i postup do kvalifikace na hlavní turnaj Planeo Cupu. Kluci si za snahu a předvedenou týmovou hru zaslouží velkou pochvalu.

Author Redakce