Dorostenky od první minuty tlačily na soupeře a zvítězily 4:0

Dorostenky nad soupeřem SK Družba Bukovany zvítězily 4:0!

Děvčata začala utkání od první minuty tlakem na soupeře a nenechali ho zúročit téměř žádný pokus skórovat. Zato našemu týmu se dařila kombinační hra, která nás uvedla v 9. min. ve vedení nádhernou střelou Adély Vybíralové ze 16 metrů. Po prvním góle se v týmu zvýšilo sebevědomí a dívky začaly hrát celkem bez chyby a vyvíjeli ještě vyšší tlak na soupeře. Po několika skvělých šancích se kopal rohový kop (Anna Prousková), do kterého si naběhla Anežka Tetourová a hlavou v 15.min. Na 2:0 , čímž začala svůj hattrick, který pokračoval v 30. a 32.min. Druhý poločas se pokoušel soupeř převzít hru na svojí stranu, což se mu chvílemi dařilo. Posledních 20min. se ale opět našim dívkám podařilo kontrolovat zépas až do konce.A to skvělou spoluprací celého týmu a také díky naší nové brankařce Elisabeth Zappové, která si udržela bezbrankové konto od zápasu kdy ,,vlezla do svatyně“.

SK Družba Bukovany - FA Jablonec/Slovan Liberec B - 0:4 (0:4)

Sestava FA Jablonec WU18: Zappová Prousková, Fenclová, Martello, Stehlíková, Duštová, Mihaľo, Procházková, Pechkevych - Vybíralová, Tetourová - ( Kulhavá, Rakoušová, Frýbová, Boháčková, Šedivá, Penzová, Preisslerová