U17 podlehla soupeři z Ostravy

Mladší dorost FA Jablonec nestačil na soupeře FC Baník Ostrava, kterému podlehl 1:6 (0:3).

Hosté se ujali vedení v 9. minutě, když ze skrumáže před domácí brankou byl úspěšný Knotek. Druhá branka do jablonecké sítě padla ve 23. minutě z hlavy volného Škrkoně, který tak využil centr z levé strany. Na 3:0 pro hosty zvýšil ve 41. minutě u levé tyče opět volný Zajac. Ve 49. minutě fauloval Poledník na levém kraji vápna a z následné penalty zvýšil Škrkoň na 4:0. V 66. minutě se dvakrát vyznamenal gólman Čudlín, když odrazil střelu z trestného kopu Řeháka, aby lapil i následnou dorážku. V 67. minutě využil Jurásek špatného odkopu domácích ke vstřelení páté branky. Stejný hráč byl pak v 73. minutě úspěšný, když po střele po zemi míč skončil pošesté v domácí síti. Čestný úspěch jabloneckých padl v 76. minutě po akci Velechovského pravou stranou a přihrávce do vápna, kde Michel uspěl obloukem do levého růžku. Ke druhé brance měl Jablonec blízko v 87. minutě po centru z trestného kopu Lorence, kdy konkrétně Cifra proti soupeřovu gólmanovi bohužel neuspěl.¨

FA Jablonec U17 – FC Baník Ostrava 1:6 (0:3)

Sestava FA Jablonec U17: Čudlín – Poledník (82.Hráský), Pastorek, Šimon, Domácí (76.Lorenc) – Michel – Polonskis, Sirůček F. (46.Cifra), Mader, Hušek (72.Bobrovnyk) – Velechovský