Dorostenky s prvním týmem tabulky sehrály vyrovnané utkání

Starší žákyně s prvním týmem tabulky sehrály vyrovnané utkání. Nakonec však s celkem z Čáslavi prohrály 3:2.

S prvním týmem tabulky jsme sehráli vyrovnané utkání. Poločas 0:0,kdy soupeř neohrozil naši branku a my naopak měli dvě šance. Po změně stran prví střelou na naši svatyni padl gól (a to výstavní, bombou pod břevno). Než se s toho hráčky vzpamatovaly, tak po chybě padl druhý a prohrávali jsme 2:0. Za dvě minuty jsme výstavní střelou Adély Vybíralové do šibenice snížili na rozdíl jednoho gólu. Od té doby naše děvčata přitvrdila hru a začala hrát o body. Dvacet minut bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Po několika pološancích už to vypadalo že odjedeme z Čáslavi bez bodu, ale v posledních vteřinách vyrovnala po individuální akci Tereza Zídková. Třetí bod k remízové dělbě získala Čáslav v penaltovém rozstřelu 4:2. Celý tým příkladně bojoval a proto dnes nikoho nevyzdvihnu.

FK Čáslav – FA Jablonec/Slovan Liberec B 3:2 (0:0)

Sestava WU18: Šedivá – Prousková, Fenclová, Martello, Stehlíková, Duštová, Mihaľo, Procházková, Pechkevych - Vybíralová, Zídková (Vrabcová, Jakubičková, Frýbová, Nepimachová)