Orlicko bylo nad síly U18

Orlicko bylo nad síly U18 a utrpělo porážku 4:2.

Utkání se hrálo na drnitém hřišti, které nepřálo kombinačnímu fotbalu, hned ve třetí minutě udělal minelu brankář Plíšek a hosté šli do vedení , do 10. min bylo 2:0, když se naši stopeři nezajistili.

V druhé půli jsme po prostřídání byli lepším týmem a po rohovém kopu snížili, ale zanedlouho předvedl další minelu gólman Plíšek, který trefil napadajícího útočníka, tak že dával do prázdné branky. Svůj nepovedený zápas korunoval nesmyslným výběhem a 20 min. před koncem jsme inkasovali na 4:1. Poté snižoval ještě Hanč po pěkné akci. V druhé půli jsme již herně byli lepším týmem, hru oživili hlavně Jodas s Qualizzou, ale bohužel, když soupeři góly darujeme, nemůžeme myslet na dobrý výsledek.

FK Orlicko - FA Jablonec U18 4:2 (2:0)

Sestava FA Jablonec U18: Plíšek –Ondráček (60. Rejnart), Mejsnar, Hejduk (46. Jodas), Hataš, Kuhn, Hanč, Svoboda (70. Holý), Růta (63. Kaněra), Sirůček, Verecký (46.Qualizza)