U18 odstartovala sezónu výhrou nad Vlašimí 2:1

U18 odstartovala sezónu výhrou nad Vlašimí 2:1!

V úvodu utkání nás domácí aktivním napadáním nenechali kombinovat a těžiště hry se pohybovalo na naší půlce, přesto se nám podařilo několikrát dobře vyjet a z prvního rohového kopu jsme šli po nacvičené souhře do vedení Mejsnarem. Domácí byli stále aktivní, ale dobře organizovanou obranu Plíškem nedokázali překonat. V závěru poločasu vystihl rozehrávku Rejnart a pohotově zvýšil na 2:0. V zápětí jsme inkasovali a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro nás.

V druhé půli se hra vyrovnala a hrozili jsme především po straně Kuhnem a nebezpečným Qualizzou, měli jsme i více šancí, ale bohužel střela Samodeyka šla od břevna asi spíše na brankovou čáru. V posledních minutách dostali domácí možnost pokutového kopu po ruce Holého, ale svůj výborný výkon korunoval brankář Plíšek a penaltu koplou k tyči chytil.

Do soutěže jsme vstoupili vítězně na půdě velice těžkého soupeře, který bude hrát určitě v horní polovině tabulky.

FC Vlašim – FA Jablonec U18 1:2 (0:0)

Sestava FA Jablonec: Plíšek – Holý, Vrabec, Mejsnar, Růta (55. Samodeyko), Kuhn, Hanč, Hejduk (70. Bobrovnyk), Hataš (75. Římal), Qualizza, Rejnart