Pro U17 skončil první zápas prohrou

Dorost U17 prohrál svůj první extraligový zápas se Spartou 0:5 po bezbrankovém poločase.

Až do 55. minuty mladší dorost FA Jablonec U17 odolával prakticky permanentnímu tlaku Sparty, když ta do té doby nedokázala převahu korunovat góly. V první půli pálila do břevna, několikrát mimo branku a míči v cestě do sítě také několikrát zabránil gólman Žižka. Po prvním gólu v 55. minutě Rabana přišel další v 59. minutě z kopačky Láška. Za šest minut třetí branku vsítil Kořínek. V 79. minutě uspěl opět Kořínek a na 5:0 pro hosty upravil tři minuty před koncem Ondroušek.

FA Jablonec U17 – Sparta Praha 0:5 (0:0)

Sestava FA Jablonec: Žižka – Domácí, Špaček, Pastorek, Kurpiewski – Šimek (84.Cifra), Šimon (65.Hušek), Beránek (74.Michel), Sirůček F. (74.Mader) – Antoš (65.Polonskis), Velechovský