Dorost v přípravném utkání zvítězil 4:3

V úterý sehrál jablonecký starší dorost přípravné utkání v Sedmihorkách s účastníkem krajského přeboru SK Sedmihorky a zvítězil v něm 4:3 po poločase.

Vedení se v zápase ujali domácí v 18. minutě, kdy po přihrávce z pravé strany z hranice vápna pálili po zemi do sítě. Jablonec ale za tři minuty srovnal po rohu Vopata zleva a hlavě Karla Svatého. Ve 40. minutě na Vopatův centr zleva naběhl Semft, který hlavou umístil míč do branky a poslal Jablonec do vedení. Krátce po obrátce přidal Jablonec třetí branku, o kterou se zasloužil Emanuel Aba střelou z malého vápna. Čtvrtá branka do domácí sítě padla v 55. minutě po rohovém kopu z levé strany a úspěšným střelcem
byl Nguyen. V závěru zápasu se domácím během dvou minut podařilo snížit skóre na rozdíl jediné branky, a to konkrétně v 82. resp. v 84. minutě a utkání tak ještě zdramatizovat.

SK Sedmihorky - FA Jablonec U19 3:4 (1:2)

Sestava FA Jablonec: Křáp (46.Dvořák) - Špringl, Svatý M., Svatý K., Matoušek - Novotný - Kostka, Vopat, Hudák, Emmanuel Aba - Semft

Střídali: Klucký, Koňák, Svoboda, Lazič, Sirůček, Nguyen, Marko

Branky FA Jablonec: 21.Svatý K., 40.Semft, 49.Emanuel Aba, 55.Nguyen