Vstupenky na Plzeň jsou v prodeji!

FK Jablonec FC Viktoria Plzeň
Chance Liga, 3. kolo so 3. 8. 2024, 17:00

Ve 3. kole Chance Ligy přivítáme na Střelnici FC Viktoria Plzeň v sobotu 3. srpna od 17:00.

Spustili jsme prodej vstupenek na utkání 3. kola Chance Ligy mezi FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň, které se na Střelnici odehraje v sobotu 3. srpna od 17:00!

Nákupem vstupenky v předprodeji můžeš ušetřit, tak neváhej a zajisti si své místo na ligový souboj.

NAKUPUJ VSTUPENKY ONLINE!

VSTUPENKY 2024/2025 V PŘEDPRODEJI

Nově od soutěžního ročníku 2024/2025 nabízíme možnost levnějšího nákupu jednorázových vstupenek v předprodeji. To samozřejmě platí také pro fanoušky hostů. U plné ceny činí úspora při nákupu v předprodeji 50 Kč. U zlevněných vstupenek je cena nižší o 25 korun.

Plná cena platí pro dospělé fanoušky, kteří nespadají do kategorie zlevněná. Ta zahrnuje ženy, děti do 15 let a studenty s platnou kartou ISIC nebo potvrzením o studiu.

Vozíčkáři s doprovodem mají vstup zdarma na omezený počet míst na hlavní tribuně v sektoru A.

Ceny v online předprodeji budou platné vždy od zahájení prodeje na určité utkání až do 1 dne před utkáním. V den utkání jsou pak ceny vstupenek klasické dle kategorie zápasu.

CENY VSTUPENEK V DEN ZÁPASU

Author Redakce