Tým se připravuje na první zápas v Itálii

FOTO | VIDEO Po pátečních náročnějších tréninkových jednotkách se tým pod vedením trenéra Luboše Kozla v sobotu více zaměřil na herní věci. V neděli nás čeká první zápas na soustředění.

V sobotu dopoledne byl na programu herní trénink, kdy trenéři připravili několik kombinačních cvičení se zakončením. Odpoledne se bude ladit taktika na první přípravné utkání v Itálii proti rumunskému FC Botosani. Výkop je v 17:00.

Na sobotní trénink se přijel podívat také majitel klubu Miroslav Pelta, aby pozdravil hráče a trenéry. A k týmu se přijel podívat také Tomáš Hübschman, který bude po dobu soustředění zde na místě.

Odpoledne hráči pracovali na herních věcech, pilovala se kombinace i zakončení. Více ve videu z odpoledního tréninku.

Author Redakce