Miloš Kratochvíl pokračuje v Jablonci!

Záložník Miloš Kratochvíl bude v Jablonci pokračovat také v další sezóně. V Jablonci prodloužil kontrakt, který by mu končil 30. června 2024.

Do Jablonce nad Nisou přišel Kratochvíl v sezóně 2018/2019 z Plzně. Připsal si starty nejen v lize a domácím poháru, ale také na evropské scéně v soutěžích UEFA. V sezóně 2023/2024 zažil Kratochvíl nejgólovější ročník, když si připsal sedm branek a přidal jednu asistenci. Miloš Kratochvíl v uplynulém ročníku patřil k důležitým hráčům a naskočil do 31 zápasů ve FORTUNA:LIZE.

Po šesti letech v Jablonci byla jednání o pokračování delší a náročnější, nicméně majitel a hráč našli společnou řeč. Přání o Kratochvílově setrvání vyslovil také trenér Luboš Kozel. “S panem Peltou jsme se domluvili, že budu v Jablonci pokračovat. Řešil jsem svou budoucnost i směrem k několika nabídkám v zahraničí, ale nakonec jsme se rozhodli tak, že zůstanu v Jablonci. Dávalo mi to největší smysl i z pohledu rodiny a prostředí,” říká po prodloužení smlouvy Miloš Kratochvíl.

Hodně štěstí, Kráťo!

Author Redakce