U16 zakončila sezónu ziskem 3 bodů

U16 zakončila sezónu ziskem 3 bodů a skočila na 7. místě tabulky.

Po minulém utkání, které jsme prohráli, jsme se rozhodli něco změnit. Tak jsme poprvé na jaře šli do utkání ve 4 členné obranné řadě. Po pár minutách zápasu hráči poznali, že si ten zápas můžou prohrát pouze sami nějakou zbytečnou chybou. Defenzivní fáze týmu byla výborná, kontrola míče také, jen jsme si nevěděli rady v posledních 30 metrech od branky soupeře. O poločase jsme si řekli, že musíme pokračovat stejně a být odvážnější ve finální fázi a vzít to na sebe 1x1. To se nám povedlo, ze stran tam bylo několik zajímavých průniků a i díky tomu jsme se dočkali branky v 54. minutě, která stačila k zisku 3 bodů. Sezónu jsme tak zakončili vítězně a to je důležité. V tabulce jsme skončili na 7.místě s pozitivním skore 62:58. Klukům děkujeme za celou sezónu!

FA Jablonec - FK Náchod 1:0

Sestava: Čudlín, Domácí, Špaček, Kurpiewski, Bobrovnyk, Michel, Janda, Šimon, Hušek (85. Lorenc), Poledník (90. Hráský), Antoš( 78' Mader