U11 úspěšně reprezentovala na PLANEO Cupu

U11 slaví úspěch na PLANEO Cupu.

Po dvou vyhraných zápasech jsme cítili šanci poprat se o postup do zlaté skupiny. Bohužel nám výsledkově nevyšlo utkání proti Příbrami, kde věřím, že hrát ještě pět minut, tak to i otočíme. Poslední dvě utkání už nám nevyšly jak herně tak ani výsledkově a na konec z toho bylo 4.místo a postup do stříbrné skupiny.

Neděli jsme začali jasnou výhrou proti Jihlavě a druhé utkání jsme prohráli proti Benešovu, kde jsme i trochu cítili křivdu od pana rozhodčího. Naštěstí tato prohra kluky nerozhodila. Na závěr turnaje jsme porazili Baník a uhráli remízu s Opavou, která tuto skupinu vyhrála.

Před turnajem jsme si v kabině dávali za cíl zabojovat o postup do zlaté skupiny, ale i s konečným 12. místem jsme spokojeni. Kluky bych chtěl za celý turnaj pochválit. I přes velkou únavu a někteří dokonce i přes bolest bojovali do posledního zápasu. A na konec bych rád poděkoval rodičům za dopravu a hlavně za podporu kluků!

Sestava: Havlík, Zavadil, Petrů, Gladkov, Fululis, Georgiev, Škvor, Svojtka, Feri, Tůma, Helcelet J.

MFK Havířov 4:2

FK Teplice 5:2