U12 zvítězila 9:2

U12 vstřelila soupeři z Football Talent Academy 9 gólů a zvítězila 9:2!

Zápas se od začátku vyvíjel pro náš tým dobře. První třetinu jsme vyhráli jednoznačně 4-0, kdy nám do brány padlo kupodivu vše, do čeho jsme kopli, to co nás trápilo skoro celou sezónu se nám tady dařilo. Obě další třetiny se nám povedlo zápas kontrolovat a díky dodržování všeho, co po hráčích chceme, jsme zápas dotáhli jednoznačně do vítězného konce. Jeden moment je potřeba vypíchnout a to kdy za stavu 1-0na nás soupeř kopal penaltu, kterou dnes vynikající Schilte zlikvidoval. Myslím, že tato situace nám hodně pomohla k tomu, aby měl nadále zápas průběh, jaký jsme si přáli. Nutno říci, že výsledek sice jednoznačně hovoří v náš prospěch, ale soupeř byl velice kvalitní a nezasloužil si prohrát takto velkým rozdílem. Všichni kluci si zaslouží pochvalu za jejich odvedenou hru, velkou efektivitu v zakončení, koncentraciv celém zápase a disciplinovanost po celou dobu utkání. Ačkoli hráli všichni hráči nad svůj průměr, vyzdvihl bych v dnešním zápase Schilteho, Baťka, Szaba, Hájka a Kobrleho.

Football Talent Academy U12 - FK Jablonec U12 2:9 (0:4, 2:3, 0:2)

Sestava: Pecher – Szabo, Kavan, Štovíček,Pavlata, Kobrle, Batek, Tichý, Hájek, Schilte, Jelínek