Malý rozhodl v závěru zápasu U18

U18 zvítězila v domácím utkání s celkem Slavia Hradec Králové 2:1.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, postupně jsme si proti organizované hře soupeře vypracovali i několik šancí, ale gól jsme vstřelit nedokázali. V závěru poločasu zahrozili po standartní situaci i hosté a nastřelili břevno. V druhé půli byl obraz hry podobný, ale při jedné rozehře Matoušek nepochopitelně nabídl přihrávku soupeři na velkém vápně a hosté šli do vedení. V poslední desetiminutovce byl v jasné gólové situaci faulován Malý a nejlepší hráč zápasu Melka vyrovnal z pokutového kopu. V závěru se po zaváhání hostujícího gólmana prosadil ve vápně Malý a zajistil týmu důležitou výhru.

FA Jablonec - Slavia Hradec Králové 2:1 (0:0)

Sestava: Vorel - Werani, Vrabec, Matoušek, Duštíra- Svoboda, Koňák, Melka, Nguyen, Kostka- Malý( Hanuš, Horňáček)

Author Redakce