U15 chtěla navázat na bezchybný výkon v posledním zápase, bohužel ale bez úspěchu. S celkem z Plzně prohrála 1:4.

Před utkáním jsme řešili problémy v kádru. Museli jsme upravit hru v obraně, protože se na tréninku před utkáním zranil Žabka. Do branky se po dlouhé době dostal Kvítek, neboť na Spartě podal jako náhradník bezchybný výkon. Škoda, že se tentokrát nevyvaroval několika drobných chybiček, které pro soupeře znamenali v poločase vedení 3:1. Nám se podařilo skórovat po rychlém brejku.kdy situaci precizně zakončil Toman. Druhý poločas nás soupeř už k ničemu nepustil a přidal další branku a zaslouženě zvítězil.

FA JABLONEC – VIKTORIA PLZEŇ 1:4 (1:3)

Sestava U15: Kvítek (51. Šustr) - Drahník (65. Žabka), Vrbata, Sedlák, – Knappe Marek, Stránský (51. Markalous), Knappe R., Mrugala (51. Ŕambousek) - Římal (61. Solčani) , Toman (61. Šrytr)