Penalta ve druhém poločase stála U17 vítězství

Mladší dorost FA Jablonec prohrál v Pardubicích s FK Pardubice B 0:2 (0:1). Jablonec se snažil s domácími držet krok, ale ve druhém poločase jeho snahu schladila penalta. Přesto si jablonečtí šance ke skórování

Utkání začalo náporem domácích, z kterého se hostí postupně vymanili. V 10. minutě pro rohu zleva s k odraženému míči dostal Mejsnar jeho ránu gólman kryl. V 30. minutě vypálil po zemi Jodas a míč u pravé tyče gólman chytil. V 34. minutě se ujali domácí vedení po kombinační akci, na jejímž konci skóroval Štefl. V 41. minutě pronikl Rejnart zprava k vápnu, ale jeho střela proletěla za zadní tyč mimo. Dvě minuty před poločasem Hnyk zmařil šanci domácího Hendrycha. V 50. minutě z dálky prudce vypálil Pošmourný a brankář míč vyrazil na roh. V 55. minutě ve vápně fauloval Vrabec a z nařízené penalty Förster zvýšil na 2:0 pro domácí. V 70. minutě po neúspěšném trestném kopu Pardubic unikl Sirůček, ale v gólovém zakončení mu zabránil brankář. V 78. minutě Hnyk odrazil prudkou ránu Beránka. V 81. minutě unikl Kostka, jemuž střelu gólman odrazil stejně jako dorážku Hataše. V 86. minutě Hnyk vyrazil další nebezpečnou střelu, tentokrát Masaříka. V 89. minutě trestný kop před jabloneckým vápnem domácí poslali nad branku. V 90. minutě Sirůček zatáhl míč vpravo k brankové čáře, našel před brankou Kostku, který však branku přestřelil.