Klub financuje výjezdy na Bohemku a do Českých Budějovic!

Ve skupině o záchranu budeme hrát dva zápasy na stadionech soupeřů. Na oba duely klub financuje autobusové výjezdy!

V nadstavbě budeme hrát dva venkovní zápasy - na Bohemians Praha 1905 a v Českých Budějovicích. Vedení klubu si váží dosavadní podpory a rozhodlo se zaplatit cestu na oba zmíněné zápasy. Fanoušci si zaplatí jen samotné vstupenky na zápasy.

Nejbližší výjezd je na utkání proti Bohemians Praha 1905, kde budeme hrát v neděli 12. května od 15:00. Již nyní se můžete přihlašovat na výjezd, kdy vám cestu hradí klub. Vážíme si podpory, kterou od těch nejvěrnějších fanoušků máme, i když se nám ne vždy daří podle našich představ. A právě teď vás budeme moc potřebovat!

VSTUPENKY NA BOHEMKU

V předprodeji jsou vstupenky za 200 Kč do sektoru D pro fanoušky Jablonce. V den zápasu bude cena vstupenek 250 Kč.

Zapište se na výjezd a pojeďte nás podpořit na Bohemku! Uzávěrka je v pátek 10. května ve 12:00.

Author Redakce