U14 podala skvělý výkon a zaslouženě zvítězila 5:0!

U14 po skvělém výkonu zaslouženě zvítězila 5:0 nad celkem z Kladna!

Na domácím hřišti jsme podali kvalitní výkon a zaslouženě zvítězili 5:0. Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v 8. minutě se dostali po ose Hušek, Ivasechko a Eliáš do vedení 1:0. V 16. minutě získal míč Hušek, posunul na Pastorka, který střelou k zadní tyči zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě vybídnul Špidlen Pastorka, který před vápnem zasekl do protisměru a přesnou střelou vymetl pavučinku. Ve 43. minutě po parádní kombinaci Pastorka a Špidlena zavěsil Štěpař míč pod břevno. Poslední branku utkání jsme vstřelili v 62. minutě po akci Halamy a Pastorka, když v pokutovém území pohotově zakončil Štěpař.

FA Jablonec U14 - SK Kladno 5:0 (3:0)

Sestava: Víšek - Halama, Redaj, Hadidi, Petrů - Hušek, Špidlen, Štěpař - Eliáš (50. Bízek), Ivasechko (41. Lesco), Pastorek