U18 přehrál soupeř z Hradce 0:2

Kluky z U18 přehrál soupeř z Hradce 0:2 a to i přes to, že si U18 vedla první poločas velmi dobře.

Hosté byli první poločas lepší na míči a přes naše aktivní napadání nás dokázali přehrávat a tak jsme byli donuceni hrát v nižším bloku. Přesto jsme se několikrát pokusili o konstruktivní věci a měli několik nebezpečných kontrů. Hosté šli do vedení po zbytečném výběhu Vorla do strany.

V druhé půli jsme měli po vystřídání slušnou pasáž a nové útočné duo Kostka Čejchan bylo nebezpečné. Největší šanci na vyrovnání měl aktivní Koňák po průniku z levé strany. V závěru nezachytil Duštíra náběh z pravé strany a Hradec zvýšil na 2:0. Přes porážku jsme předvedli proti kvalitnímu soupeři, hlavně v druhé půli sympatický výkon a do posledních chvil se snažili vybojovat alespoň remízu.

FA Jablonec U18 - FC Hradec Králové 0:2 (0:1)

Sestava: Vorel – Holý, Klucký, Svatý M. (45. Matoušek), Duštíra - Samodeyko (65. Conway), Nguyen , Horňáček (54. Kostka), Koňák, Rubeš – Hanuš (54. Čejchan)