U18 utrpěla těsnou porážku

U18 si nedokázala ve druhé půli poradit se soupeřem z Vysokého Mýta a utrpěla těsnou porážku 0:1.

Do utkání jsme vstoupili dobře, byli jsme tentokrát víc na míči a lépe kombinovali. Postupně jsme se dostali do několika příležitostí, když asi největší po centru Svobody nevyužil Hanuš. V 30. minutě agilní Vopat v presinkové situaci získal míč a domácí kapitán po faulu na něj musel do sprch. Proti deseti jsme stále hráli aktivně, bohužel v závěru poločasu chyboval Rada a po špatném vystoupení Bjačka se domácí útočník ze solového nájezdu nemýlil.

V druhé půli jsme si nedokázali poradit z blokem domácích , který naopak vyrážel do nebezpečných protiútoků. Poté domácí umně kouskovali hru, nepomohli ani střídání, kdy ani Duštíra s Finnimorem nepřinesli potřebnou dynamiku a kreativitu. V závěru měl ještě po přiťuknutí Vopata samostatný nájezd Hanuš, ale opět selhal a tak si z Mýta opět vezeme nejtěsnější porážku 1:0.

FA Jablonec U18 - Vysoké Mýto 0:1

Sestava FA Jablonec U18: Špís – Samodeyko(53.Duštíra), Klucký, , Bjaček, Rada(58.Finnimore), Svoboda, Vopat, Nguyen, Horňáček, Rubeš – Hanuš