U17 podlehla pražské Spartě 1:6

Dorost U17 FA Jablonec podlehl Spartě B 1:6 (0:3), když většina obdržených gólů padla na vrub vlastních chyb.

Domácí rozehráli zápas uzemní převahou, z které vyplynuly i šance. Tu první měl Lášek v 15. minutě, kdy hlavou minul branku po rohovém kopu. V 23. minutě po dlouhém autu zleva se prosadil střelou hlavou do levého růžku Azaka – 1:0. Ve 26. minutě se ocitl sám před branku Lášek, ale minul. Nahradil si to v další minutě, když skóroval hlavou centr spoluhráče z pravé strany. Tři minuty před půlí zvýšil na 3:0 z penalty Jeřábek, který tak potrestal faul Rejnarta. V 52. minutě vyslal Ondráček dlouhým míčem Kostku, který přešel za obranu domácích a polovysokou střelou snížil na 3:1. Následně se jablonecká hra výrazně zlepšila, ale ke kontaktnímu gólu bohužel nevedla. Domácí pak zvýšili obrátky a tlačili se k jablonecké brance. V 71. minutě špatná Plíškova rozehra znamenala zisk míče soupeře, který krátce zakombinoval a akci zakončil čtvrtým gólem Pospíšil. V 77. minutě po autu tentokrát zprava zakončoval Hocek – 5:1. V 83. minutě byl úspěšný střelou po zemi k pravé tyči Rapan. V 85. minutě mohl skóre zápasu alespoň upravit Mejsnar, ale střelu namířil nad branku.

FA Jablonec U17 - AC Sparta Praha B 1:6 (0:3)

Sestava FA Jablonec U17: Plíšek – Ondráček, Velechovský, Růta – Sirůček F., Qualizza, Hanč, Jodas (29.Kaněra), Rejnart – Kostka, Pošmourný (76.Mejsnar)

Branka: 52.Kostka