U17 v prvním jarním vystoupení podlehla týmu SK Petřín Plzeň 1:2

Mladší dorost v prvním jarním vystoupení podlehl týmu SK Petřín Plzeň 1:2 (0:1). Jablonec nezvládl úvod zápasu, a i když hru i skóre postupně vyrovnal, hosté po standardce šli znovu do vedení, které pak již udrželi.

Už ve 3. minutě domácí inkasovali z pokutového kopu po falu Velechovského ve vápně. Penaltu proměnil Anděl. Jablonec postupně srovnal krok a měl v první půli snad tři šance ke skórování, ale neproměnil je. Až v 50. minutě důsledný Qualliza vyšel vítězně ze souboje s gólmanem a střelou pod břevno vyrovnal stav utkání. Snahu domácích otočit vývoj zápasu zmařili hosté druhým gólem. Ten padl po centru z trestného kopu, kdy sice Hnyk míč vyrazil, ale na dorážku nekrytého soupeře zblízka už nestačil. V dalším průběhu si hosté vedení už uhájili.

FA Jablonec U17 - SK Petřín Plzeň 1:2 (0:1)

Sestava FA Jablonec U17: Hnyk - Ondráček, Velechovský, Růta - Sirůček F. (62.Rejnart), Jodas, Hanč, Kaněra (75.Vrabec), Hataš (33.Kuhn) - Qualliza (75.Pošmourný), Kostka

Branka FA Jablonec U17: 50.Qualliza