V sobotu vás budeme potřebovat!

FK Jablonec SK Dynamo Č. Budějovice
FORTUNA:LIGA, 21. kolo so 17. 2. 2024, 15:00

V sobotu nás doma čeká velmi důležité utkání proti Českým Budějovicím. A budeme na tribuně potřebovat každého z vás!

V neděli v prvním jarním zápase jsme se v Edenu přesvědčili, jakou sílu má divácká podpora a celková kulisa na vývoj zápasu. Domácí příznivci dotlačili Slavii k výhře 4:3 i přes náš bojovný výkon. A teď budeme potřebovat takovou podporu u nás na Střelnici!

Bez fanoušků nejde hrát fotbal na nejvyšší úrovni, a proto potřebujeme každého permanentkáře, aby vzal sourozence, rodiče, kamarády, kolegy z práce, spolužáky a další, kterým záleží na fotbale v Jablonci, přímo na Střelnici. Hráči v neděli ukázali, že se dokáží porvat za náš klub, ale potřebují cítit podporu z tribun. Potřebují, abyste je hnali dopředu za vítězstvím. Sobotní zápas je pro nás hodně důležitý. Buď u toho s námi!

Balíčky byly v prodeji do středečního večera, teď jsou v nabídce klasické vstupenky. Pořídit si je můžete online nebo v den zápasu na pokladnách stadionu Střelnice.

Author Redakce