Na Budějovice a Plzeň s výhodným balíčkem!

Na první dva domácí zápasy roku 2024 jsme připravili speciální akci! Vstupenky na ligový duel s Českými Budějovicemi a pohárem s Plzní můžete koupit za polovinu ceny!

Na první dva domácí zápasy ve FORTUNA:LIZE a čtvrtfinále poháru MOL Cup jsme pro fanoušky připravili speciální akci! Pořiďte si vstupenky na oba zápasy za cenu jednoho! V obou důležitých zápasech se budeme potřebovat opřít o podporu na tribunách. Tato akce samozřejmě není určena pro majitele permanentek, kteří mají standardně i pohárové utkání v ceně své permice.

VSTUPENKY ONLINE

Zápas s Českými Budějovicemi hrajeme v sobotu 17. 2. od 15:00 a čtvrtfinále poháru MOL Cup proti Plzni hrajeme v úterý 27. února od 18:00!

Ve výhodném balíčku koupíte vstupenky za 200 Kč na oba zápasy najednou! Ušetříte tak rovných 200 Kč! Balíčky budou v prodeji do středy 14. 2. 2024 20:00.

Author Redakce